Facebook Reklamları - Neirt Bilişim Teknolojileri

FACEBOOK'LA HEDEF KİTLENİZE KOLAYCA ULAŞIN

Facebook Türkiye'de en fazla üyesi olan sosyal mecradır ve internete, teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırmaktadır. Reklamınızın böyle bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın ve ürünlerinizin daha kolay yayılmasına yol açar, bu şekilde reklamınızı birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamlar avantajdır.

Facebook’ta gönderilerinizi beğenme ve etkileşimde bulunma ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurar, reklamlarınızı ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar sözcük, medeni durum, eğitim durumu, iş ünvanı gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz.

MALİYET AVANTAJINDAN FAYDALANIN, MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLAYIN

Dünya çapında her gün 1 milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Facebook büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir.

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Facebook'ta reklam verme amacınızı seçmek için cevaplamanız gereken ilk soru "Bu reklamdan elde etmek istediğim en önemli sonuç nedir?" olmalıdır. Bu reklamlar doğrultusunda internet sitenizden satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

7/24 ÜCRETSİZ TELEFON / E-POSTA DESTEĞİ

Aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak için bize telefon ve e-posta üzerinden ulaşabilirsiniz. Hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlayacaktır. Haftanın her günü 09:00-21:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

EK HİZMETLER

Google Reklam Site Uzantıları | Arama Motoru Optimizasyonu | Sosyal Medya Çözümleri Mobil Cihaz Reklamları | Google Maps/Earth/Rehber Kaydı | Google Görüntülü Reklam Ağı

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Sosyal medyada verilen reklamların firma ve markalara sağladığı avantaj çok fazladır. Herhangi bir marka ya da proje milyonlarca kişiye gösterilerek yeni müşteri kazanımları yapılabilir. Bu sayede rakiplerin önüne geçilerek Facebook reklamlarının avantajlarından yararlanılmış olur.

Ulaşılmak istenen hedef kitleye kendinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatmanın temel yolu Facebook reklamlarıdır.

TOP