Google Reklamları - Neirt Bilişim Teknolojileri

İŞİNİZİ BÜYÜTMENİN EN HIZLI YOLU 

Sektörünüzde lider olmak istiyorsanız arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sıralarda çıkmalısınız. Reklamlarınız için bizimle çalışmaya başladığınızda risk almadan daha az ödeyerek daha da yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Web tasarımlarınızı, hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi, reklam metinlerinizi Google içeriklerine ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebiliriz. Etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir seo uzmanı ile çalışmalısınız. Bizimle çalışın.

 

GOOGLE ADS PREMIER PARTNER ŞİRKET & PROFESYONEL EKİP

Uzman bir ekip ile çalışabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için bizlerden yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda işinizi kolaylaştırmak için ekibimiz her aşamada size destek verir.

GOOGLE ADWORDS ONLINE RAPORLAMA, YÖNETİM ARAYÜZÜ

Google AdWords raporlama hizmeti sayesinde tüm istatistiklerinizi görebilirsiniz. Google sunucularına doğrudan erişen bir yönetim paneli ile tüm değişikliklerinizi birkaç tıklama ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 ÜCRETSİZ TELEFON / E-POSTA DESTEĞİ

Aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak için bize telefon ve e-posta üzerinden ulaşabilirsiniz. Hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlayacaktır. Haftanın her günü 09:00-21:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

EK HİZMETLER

Google Reklam Site Uzantıları | Arama Motoru Optimizasyonu | Sosyal Medya Çözümleri Mobil Cihaz Reklamları | Google Maps/Earth/Rehber Kaydı | Google Görüntülü Reklam Ağı

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. Web sitenizin alt yapısının kontrol edilmesi, doğru hedef kitlenin belinlenmesi, sektör analizi, rakip analizi, doğru anahtar kelime tespiti, güncel içerik ve makalelerin yazılması ve diğer tüm işlemlerle google ilk sıralarda yerinizi alın.

İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır.

Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz. Anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz.

TOP