Skip links

Hizmetlerimiz
Harita Kayıt Hizmeti
Sizde Neirt ile 360° çözümlere erişin, dijitalde yerinizi alın!

Google <br>Haritalar

Google
Haritalar

İletişime Geç
Yandex <br>Haritalar

Yandex
Haritalar

İletişime Geç
Apple <br>Haritalar

Apple
Haritalar

İletişime Geç
Bing <br>Haritalar

Bing
Haritalar

İletişime Geç
WhatsApp <br> Haritalar

WhatsApp
Haritalar

İletişime Geç

Sektördeki tüm dijital harita kayıtları ile ilgili ihtiyaçlarınız için, profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmen haritalarda gözükmüyorsa çözümün belli!

Günümüzün en çok kullanılan arama motorlarına
yapılan firma kayıtları, potansiyel müşterilere ulaşmak
için harika bir olanak sunuyor.

Haritalarda konum oluşturan işletmeler, bilinirlik açısından
rakiplerinin bir adım daha önüne geçme imkanına
sahiplerdir.

Siz de işletmenizin konum oluşturma işlemlerini
tamamlayarak farklı cihazlarda potansiyel müşterilerinizin
önüne hemen çıkabilirsiniz. 

Mekanın Haritalarda Gözüksün!

Güvenliğinizi Önemsiyoruz

Arama motorlarında yer almanın önemli ayrıcalıklardan biri işletme adresinizin anlık olarak görünmesidir. İşletmenizi harita uygulamalarına kaydettiğinizde sektörünüzle ilgili arama yapan insanların karşınıza direkt çıkabilirsiniz. Harita kaydı aynı zamanda bir işletme kaydı özelliğini taşır, işletme açık adresinizi bulan kullanıcıların güvenlerini de kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Maps, dünya çapında yol tarifleri, yerel işletme aramaları ve trafik durumu gibi özellikleriyle popüler bir harita servisidir. Kullanıcılarına güncel ve detaylı coğrafi bilgiler sunarak navigasyon ve yerel keşiflerde önemli bir araçtır.

Yandex Haritalar, özellikle Rusya ve çevresindeki ülkelerde popülerdir. Sokak görünümleri, toplu taşıma bilgileri ve trafik durumu gibi özellikleri ile kullanıcılarına detaylı navigasyon hizmeti sunar.

WhatsApp üzerinden yapılan anlık konum paylaşımı, kullanıcıların arkadaşlarıyla veya aileleriyle buluşmalarında, acil durumlarda veya etkinliklerde yer belirlemede kolaylık sağlar.

Apple Haritalar, özellikle iOS cihaz kullanıcıları için entegre bir deneyim sunar. 3D görünümler, detaylı yol tarifleri ve Siri entegrasyonu gibi özellikleriyle dikkat çeker.

Instagram haritaları, kullanıcıların paylaştıkları konum etiketlerine göre fotoğraf ve videoları keşfetmelerini sağlar. Bu özellik, yeni yerler keşfetmek ve ilgi çekici mekanları bulmak için kullanılır.

Facebook haritaları, etkinliklerin ve işletmelerin yerlerini göstermede kullanılır. Kullanıcılar, arkadaşlarının ziyaret ettiği yerleri keşfedebilir ve etkinliklere kolayca ulaşım sağlayabilir.

Dijital haritalar genellikle düzenli olarak güncellenir, ancak bazı bölgelerdeki değişiklikler daha hızlı yansıtılabilir. Kullanıcılar da geri bildirimlerle haritaların güncellenmesine katkıda bulunabilir.

Dijital haritalar genellikle düzenli olarak güncellenir, ancak bazı bölgelerdeki değişiklikler daha hızlı yansıtılabilir. Kullanıcılar da geri bildirimlerle haritaların güncellenmesine katkıda bulunabilir.

Çoğu harita servisi, kullanıcıların konum verilerini korumak için gizlilik politikalarına sahiptir. Kullanıcılar, ayarlar bölümünden konum paylaşım tercihlerini yönetebilirler.

Dijital haritalar, artan veri toplama teknolojileri ve yapay zeka ile daha kişiselleştirilmiş ve interaktif hale gelecek. Artırılmış gerçeklik ve 3D modelleme gibi özellikler, kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirecek.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.