Google Adwords Reklamları - Neirt Bilişim Teknolojileri

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları, müşterilerinizi en ilgili ve spesifik şekilde hedeflemenizi sağlayan, ücretli arama ağı reklamcılığı için önde gelen bir platformdur. Çevrimiçi reklam pazarında, Google hakimdir. Bu yüzden birçok sektördeki şirketler, çevrimiçi reklam vermek için reklam yönetimi platformu Google Reklamları kullanıyor .

Çevrimiçi etkileşim ve iletişimlere gittikçe daha fazla önem verildiğinden, işletmeler mevcut muazzam potansiyel çevrimiçi reklam fırsatlarını gerçekleştirmeye başlıyor. Neirt'te, özel Google Adwords Reklam yöneticilerimiz bütçeniz içerisinde maksimum sonuç almak için çalışıyor. İşletmelerinizin benzersiz kampanyasında daimi iyileştirmeler oluşturmak için işinizle yakından ilgileniyoruz.

Şirketiniz Neden Google Reklamları Kullanmalı?

Google Adwords Reklamları, Bing Ads gibi rakiplerinden çok daha iyi performans gösteren ücretli arama için en gelişmiş platforma sahiptir. Google Reklamları, reklamverenlerin her kampanya için günlük bir bütçe belirlemesine, her reklam grubu ve anahtar kelime için teklif seçmesine olanak tanır. Kampanya ayarları, reklam programları, yer ayarları ve mobil cihaz ayarları gibi özellikleri içerir. Ayrıca, Reklam Anahtar Kelime Planlayıcısı, kampanyalarınız için anahtar kelimelerin gücünü beyin fırtınasıyla değerlendirmenize olanak tanır.

Google, reklam kampanyasındaki her anahtar kelimeye bir kalite puanı atar. Kalite puanı, Google aramadaki en üst konumda bulunan bir reklamın tıklama başına maliyetini kısmen belirler. Reklam kampanyalarınızın kalite puanını artırmak istiyorsanız, Neirt size yardımcı olabilir. Tıklama oranını ve çevrimiçi dönüşüm oranını iyileştirmek için reklam alaka düzeyi ve açılış sayfası içeriğini optimize ederek, Adwords uzmanlarımız hesabınıza ilişkin kalite puanını artırabilir ve bu sayede web sitenize en nitelikli ziyaretleri yapmanızı sağlar.

Müşterinin işini, kendi uzmanlığımızla yıllarca süren uzman Adwords yönetimi tecrübesiyle birleştirme haline getirme arzumuz, muazzam erişime ve potansiyele sahip düşük maliyetli bir reklam biçimine eşittir.

PPC (tıklama başına ödeme) reklamcılığı, sizi arama motoru sonuç sayfalarında en üst sıralara yerleştirerek anında trafik sunar. Tüm Türkiye’de ki aramaların üçte ikisini Google’ın muhasebeleştirmesiyle Google Reklamları (AdWords), en etkili PPC reklam aracı olmaya devam etmektedir. Sitenizi yalnızca arama yapanları öne çıkarmayacak şekilde yerleştirmekle kalmaz, aynı zamanda Google Reklamları kaydıyla mevcut SEO stratejilerinizi tamamlayarak anahtar kelimeleri doğru bir şekilde test edebiliriz.

Rakip Kampanya Analizi

Rakiplerinizin Google reklam kampanyalarını nasıl yürüttüğünü anlamak, onların önüne geçebileceğiniz anlamına gelir. Size tekliflerine, harcamalarına ve açılış sayfalarına ilişkin analizleri düzenli olarak iletiyoruz.

Sertifikalı profesyoneller tarafından oluşturulan ve sonuç odaklı kampanyalar içeren bu geniş potansiyel müşteri ağlarından yararlandığınızdan emin olun. Kampanya yönetiminizi, AdWords’ü yönetme konusunda yetkinliği olan bir uzmana bırakın. Web sitesi sahiplerinin, anahtar kelimeler ve tıklama başına ödeme reklamcılığı kullanarak istedikleri trafik türünü oluşturmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Adwords danışmanlık hizmetlerimiz her ölçekteki kuruluşlar için tasarlanmıştır ve ölçeklenebilir ve yönetilebilir kampanyalar oluşturmaya odaklanır.

Bir kampanya oluşturduğunuzda, ekibinizin konusu veya odağıyla uyumlu bir reklam grubu oluşturması şarttır. Spor ayakkabılar için bir kampanya başlatıyorsanız, örneğin, reklam gruplarınız kırmızı spor ayakkabılar, kahverengi spor ayakkabılar ve yeşil spor ayakkabılar içerebilir. Bu reklam grupları farklı anahtar kelimeler içeriyor. Örneğin, kırmızı spor ayakkabılar için reklam grubunuz, "kırmızı spor ayakkabılar", "kırmızı bağcıklı spor ayakkabılar" ve "gündelik kırmızı spor ayakkabılar" gibi anahtar kelimeler içerebilir. Tüm bu anahtar kelimeler ürününüzü açıklar ve yüksek değerli aramaları hedefler. Ekibiniz uyumsuz reklam grupları ve anahtar kelimeler oluşturursa, reklam kampanyanızın performansını düşürebilir (ve maliyetlerini artırabilir). Bunun nedeni, reklamlarınızın , reklamlarınızın, anahtar kelimelerinizin ve açılış sayfalarınızın alaka düzeyini ve kalitesini değerlendiren bir kalite puanı almasıdır.

 

TOP