Android Mobil Uygulama - Neirt Bilişim Teknolojileri

Android Mobil Uygulama

Günümüzde hiç şüphesiz Android işletim sistemleri mobil cihazlar için tartışmasız en popüler platformlardan bir tanesidir. Android işletim sistemi tüm interneti, tablet, akıllı telefon ve diğer bütün mobil cihazlar için kullanıcıya uygun bir hale getirmektedir. Bu süreç içerisinde birbirimizle iletişim kurma biçimimizi değiştirmektedir.

Android Mobil Uygulama Hakkında

Android mobil uygulama konusunda neredeyse bütün kullanım alanı içerisindedir diyebiliriz.  Ev ortamı içerisinde, ofiste, kameralarımızda, saatlerimizde, arabalarımızın içerisinde ve hatta TV’lerin içerisinde dahi Android bulunuyor diyebiliriz. Uygulama geliştiriciliği ile uğraşmakta olan kişiler için Android, akla gelebilecek her türlü uygulamayı geliştirmek için heyecan verici fırsatların sunmakta olan açık bir platformdur. Her geçen zaman dilimi içerisinde kullanıcı sayısını artırmakta olan bir tabana sahip olan Android, yeni uygulamarı dağıtmak için yeroleşik bir açık Pazar alanına sahiptir. Yüzlerce uygulamanız var olsun ya da olmasın, Android platformu sayesinde mobil iletişimin gücünü yakalamanız için benzeri görülmemiş fırsatları yakalayacaksınız.

Java, özellikle Android platformunun altını önemle çizmektedir. Bundan dolayı firmamız içerisinde çalışmakta olan Java konusunda uzman olan teknik arkadaşlarımız Android telefonlarında ve diğer cihazlarınız içerisinde kusursuz bir şekilde performans gösterecek olan uygulamak geliştirmek adına geniş tabanlı Java kaynaklarını kullanabilmektedirler. Siz değerli müşterilerimiz için sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan uygulamalar geliştirmek son derece önem verdiğimiz bir konudur. Bu hizmetlerimizden son derece memnun kalacağınızı belirtebiliriz.

Firmamız Hakkında Bazı Bilgiler

Android mobil uygulama geliştirme konusunda kendini geliştirmekte olan firmamız bünyesi içerisinde çalışmakta olan deneyimli elemanlar sayesinde Android uygulamalarını oldukça rahat bir şekilde geliştiriciliğini üstlenebilmektedirler. Android Emulator. Android eklenti araçları (ADT) ve diğer son derece değerli mobil uygulamalarını geliştirmek adına kullanılmakta olan araçlarını içermekte olan Android Yazılım Geliştirme Kitini oldukça rahat ve profesyonel bir biçimde kullanabilmektedirler. Bu araçlar iyi bir ortam içerisinde kullanılır ve mobil uygulama geliştiriciliği içerisinde iş gereksinimlerinizin en iyi şekilde karşılayan sürekli olarak yüksek performans sağlayan mobil uygulamalar oluşturmanıza oldukça yardım edecektir. Firmamız içerisinde üretimini gerçekleştirdiğimiz mobil uygulamaları kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Android Mobil Uygulamaları Geliştirme Sonrası Süreç

Android mobil uygulamaları içerisinde geliştirme işlemlerini tamamlamış olduğumuz programların birinci sınıf bir şekilde açık pazara açık erişime hazır olduğunu söyleyebiliriz. Google Play, sizlere ait olan şirketinizin Google Play üzerinde yeni bir uygulama yayınladığınız zaman dünyada Android sisteme sahip olan ve Google Play kullanan milyonlarca kullanıcıya erişim olanağı sunmaktadır. Aynı zaman içerisinde kontrolün sizlerin elinde kalmasına yardımcı olmaktadır. Bunun nedeni Google Play sizlere ait olan uygulamalarınızı nasıl satacağınıza karar vermeniz amacıyla sizlere izin vermektedir. Ne zaman ya da kaç uygulamaya sahip olacağınız konusunda herhangi bir şekilde sizlere bir kısıtlama getirmemektedir. Hangi müşteri gruplarına satış gerçekleştirdiğiniz gibi kontrol işlemleri her daim sizlerin elinde durmaktadır.

Google Play üzerinde kullanıma sunmuş olduğunuz uygulamalarınız direkt olarak kullanıcılara ulaştığından dolayı herhangi bir şekilde gecikme olmaz ve kullanıcılar indirdikleri gibi uygulamanızı kullanabilmektedirler.

Google Play içerisinde bir uygulama yayınlandığınız zaman ücretsiz bir şekilde mi sunum yapacağınızın ya da belli bir miktar ücret ile mi satılacağı gibi konular da karar vermek sizlerin elindedir. Ayrıca uygulama geliştirici olarak sizler gerektiği zaman satış içerisinde kullanılacak para birimini ve satış miktarını değiştirme haklarına sahip olmaktasınız.

Firma olarak biz sizlere bu süreçler içerisinde; Sunucu uygulama geliştirici, Android ahize test çözümleri, Google Play üzerinde uygulama sunumu, Özel uygulama geliştirme gibi birçok konuda hizmet ve destek sunmaktayız.

TOP