Kurumsal E-Posta Hizmetileri - Neirt Bilişim Teknolojileri

Kurumsal E-Posta Hizmetleri

Neirt firması olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli konularda hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz içerisinde kurumsal e-posta hizmetleri de yer almaktadır. Bu hizmet seçeneğimiz içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz kurumsal e-postaların ne olduğu, nasıl alındığı ya da kurumsal hosting hakkında merak edilen bütün konular hakkında bir bilgilendirme konusunda gerekli olan bütün bilgilere değineceğiz. Eğer sizlerde bir firma ya da işletme sahibiyseniz, hala ücretsiz bir mail servisini kullanmayı tercih ediyorsanız ve kurumsallık bakımından sizlere avantaj sağlayacak olan kurumsal e posta hizmetinden faydalanmıyorsanız bu yazımızın sonunda fikrinizi değişeceğini söyleyebiliriz.

Kurumsal E-Posta Ne Demektir?

Kurumsal e-posta olarak isimlendirilmekte olan hizmet, bir şirketin ya da işletmenin alan adınıza bağlı olarak oluşturulacak “@isletme.com” gibi kullanma açısından sizlere sunulan mail hesaplarıdır. POP ya da IMAP şeklinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca firmamızın siz değerli müşterilerine sağlamış olduğu hizmetler içerisinde Gmail, Hotmail vb. diğer e-posta servislerinin de bulunduğu söyleyebiliriz. Ayrıca bireysel kullanıcılar için oldukça ideal olan bu servislerin ücretsiz olmasından dolayı bireysel kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Muhtemelen sizler de internet üzerinden ücretsiz bir şekilde temin edilebilmekte olan e-posta servislerini tercih etmişsinizdir. Lakin bir şirket ya da işletme sahibiyseniz bu ücretsiz şekilde kullanılan e-posta servislerini kullanmanız itibarınıza gölge düşürebilir. Bunun nedeni ise öncelik olarak kişilere güven vermemesidir. Çünkü ücretsiz olarak hizmet vermekte olan bu servislere herkes dilediği gibi sahip olabilmektedir. Bundan dolayı kurumsal olan e postalar her daim insanlara güven vermektedir.

Kurumsal E-Posta Hakkında Bazı Örnekler

Kurumsal e-posta hizmetleri konusunda geniş çaplı hizmetler sunabilmekteyiz. Sizlere bu hizmetlerimiz içerisinde vermiş olduğumuz bazı kurumsal e-postalar hakkında örnekler vermek istiyoruz. Sahip olduğunuz şirket ya da kurumun isminin Neirt olduğunu düşünelim. Böyle bir durumda internet sitenizin alan adı da neirt.com gibi bir adres olsun, şirket için kullanacağınız mail adresi için info@ servisini kullanmayı düşündüğünüzü varsayarsak eğer sizlere kurumsal e-posta olarak “info@neirt.Com” gibi bir adres olacaktır. Sizin sahip olduğunuz bu kurumsal e-posta adresini sizden başka kimse kullanamayacaktır. Bunun nedeni neirt.com adresiniz içerisinde kayıtlı olan bir domaindir ve bu başka biri tarafından kesinlikle kullanılamaz.

Kurumsal E-Posta Nasıl Alınır?

Kurumsal e-posta hizmetleri konusunda destek almak isteyen ve bir e-posta sahibi olmak isteyen kişiler ilk olarak bir alan adı kayıt ettirmeleri gerekmektedir. İkinci adım olarak ise bu kişilerin bir hosting satın almaları gerekmektedir. Son olarak ise hosting paketinin izin verdiği sayıda kurumsal e posta hesabı oluşturabilme hakkınız olacaktır.

Bundan farklı olarak dilerseniz bu konuda bizim gibi hizmet vermekte olan web ajanslarıyla görüşebilirsiniz. Bu süreç içerisinde bizler sizlerin yapması gereken bütün aşamaları yaparak bir kurumsal e posta sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Kurumsal E-Posta Hizmetleri Fiyatları

Sizlere verdiğimiz hizmet içerisinde son olarak e-posta fiyatları hakkında bir bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Bu hizmet içerisinde ilk olarak 1 yıllık domain kayıt bedeli ve 1 yıllık hosting paketi bedeli kurumsal e posta kullanabilmeniz açısından ödeyeceğiniz fiyatlardır. Kurumsal e-posta fiyatları alacağınız hosting paketine bağlı olarak değişebilen fiyatlara sahiptir. Standart hosting servisleri içerisinde değişik paketler bulabilirsiniz. Bu fiyatlar genellikle domain tescil fiyatı 8 Dolar ile 11 Dolar arasında değişirken, hosting fiyatları ise 20 Dolar ile 50 Dolar arasında değişmektedir.

TOP