Sistem Alt Yapı Danışmanlığı - Neirt Bilişim Teknolojileri

Sistem Alt Yapı Danışmanlığı 

Firmamız Neirt, uzun yıllardan beri müşterilerine sistem alt yapı danışmanlığı yönünde hizmetler sunmaktadır. Vermekte olduğumuz bu hizmetlerin temel nedeni kişilerin ve kurumların kullanmakta olduğu devamlılık sağlayan ve operasyon yükünü çekmekte olan bilgi teknolojileri sistem ve ağ altyapılarının sorunsuz ve en verimli şekilde çalışması açısından günümüzde oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Her işletme büyümeyi hedeflemektedir. Her büyüyen işletmeler için artan hedefler ve büyüyen işletmeler için artan veri trafiğini sorunsuz bir şekilde kontrol altında tutmak, her daim şirket içi ve şirket dışı iletişimi sağlayabilmek açısından oldukça önemlidir. Bu durumun sağlanabilmesi için ölçeklenebilir, esnek, ekipmanların birbirleri ile sorunsuz ve kusursuz bir şekilde haberleştiği altyapıları kurgulamak, devreye almak ve bunları işletmek bir BT yöneticisi için oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Ne yazık ki çoğu zaman bu işlemler için konusunda uzman olan bir personel bulmak ve barındırmak oldukça zordur.

Sistem Alt Yapısı Konusunda Yardımcı Olabileceğimiz Durumlar 

Sistem alt yapı danışmanlığı konusunda uzman olan firmamız, sistem ve ağ altyapı projelerinizin ilk saha araştırmasından ya da hata tespitinden sistemlerin eksiksiz tasarımına, uygulanmasına ve desteklenmesine kadar bütün aşamalar içerisinde sizlere danışmanlık hizmet sağlamaktadır. Altyapı sisteminizin sektörün en önde gelen üretici firmaları ile esnek ve ölçeklenebilir olarak kurgulayabilir ve var olan altyapınızın iş gereksinimlerini karşılamak konusunda yeterli desteği sunabilmektedir.

Firmamız bunlarla birlikte BT altyapısının tasarımında ve tesisinde zaman ve personel konusunda sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız deneyimli ekibimizle sizlere hizmet sunabilmekteyiz. Ayrıca BT altyapısı içerisinde hızlı ve kaliteli bir şekilde ölçekleme/büyütme ihtiyacınız bulunuyorsa, Başlangıç yatırımını belirlemek ve uzun dönemli bir stratejik planlama yapmayı düşünüyorsanız, maliyet konusunda düşürücü önlemler alma isteğiniz varsa, önemli sermaye harcamaları konusunda ve eski ekipmanlar konusunda problemler ile karşı karşıya kaldıysanız, Yönetmeliklere uyumluluk konusunda zorluklar yaşamaktaysanız ve BT işletim sistemlerini doğru ve hızlı bir şekilde birleştirmek istiyorsanız firmamız sizlere bu konular içerisinde uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla hizmet vermekte ve hizmetleri sonrasında danışmanlık yapabilmektedir.

Firma Olarak Sistem ve Ağ Altyapı Danışmanlık Konusunda Hizmetlerimiz

Sistem alt yapı danışmanlığı konusunda deneyimli kadromuzla sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bu hizmetler içerisinde danışmanlık rolümüzde mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin günümüz içerisinde işinde profesyonel bir sistem alt yapı danışmanlığı hizmeti vermekte olan birini bulmanın zorluğunu çektiğinizi bilmekteyiz. Bundan dolayı firma olarak bu konu içerisinde kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize şu konular içerisinde sistem ve ağ altyapı konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz;

Sistem tasarımı, şartname ve onay konuları içerisinde, sahip olduğunuz veri merkezinizin uluslararası standartlara uygun kurulması ve fabrika testlerinin gerçekleştirilmesi, Bağımsız olacak şekilde testlerden geçirilmesi ve doğrulanması, proje yönetimi, alt sözleşme yönetimi, sistemlerin kaliteli bir şekilde kurulumu ve devreye alınması, sistem ve ağ konusunda gerekli destek ve bakım işlemlerinin gerçekleşmesi gibi konularda alt yapı danışmanlığı vermekteyiz.

Sistem ve Altyapı Hizmetlerimizin Genel Özellikleri

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak maksadıyla hizmetlerimizin bazı temel özellikler içerisinde verildiğini söyleyebiliriz. Örneğin bütün sistem tamamen yedekli çalışmakta olan iki adet Stateful Firewall ile yapılandırılmıştır. Ayrıca VM’ler Sistem FW’sinden ayrı olacak şekilde, yedekli bir şekilde FW arkasındadır. VM cihazlarının mınitör işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bu işlemin takip edilmesi için Monitör hizmetleri ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Ayrıca bu sistem içerisinde monitör yönetim ara yüzü için gerekli kullanıcı bilgileri kullanıcılara verilmektedir.

TOP