Sistem Alt Yapı Kurulumları - Neirt Bilişim Teknolojileri

Sistem Alt Yapı Kurulumları

Neirt firması olarak, küçük, orta ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarına uygun, güvenilir, ekonomik ve sürdürülebilir network ve sistem altyapıları meydana getirerek müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Wireless, Fiber optik ve diğer kablolama ürünlerimiz sayesinde şirketinizin altyapı ihtiyacına uygun olacak şekilde bütün çözümlerin danışmanlık rolünü yapmakta ve siz değerli müşterilerimiz için en uygun sistem alt yapı kurulumları gerçekleştirmekteyiz.

Gerektiği zamanlar içerisinde ise siz değerli müşterilerimize danışarak işletmenizin tam ihtiyacına uygun olacak şekilde çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. Her büyüklükte olan sistemler için network kablolama, patch panel montajı, switch ve router montajı ve uyarlaması işlemlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğunuz işletmeninin network güvenliği açısından firewall uygulamaları aracılığıyla çözümler üretebilmekteyiz. My PC Teknoloji içerisinde gelecek süreçlerde firmanızın ya da kurumunuzun ulaşabileceği konumu göz önünde bulundurarak, kuracağımız ağ altyapısı ve topolojisi ileriye yönelik olarak tasarlanmakta ve belirlenmiş olan çözüm teknikleri büyük bir süratle gerçekleştirilir.

Firma olarak fark etmeksizin her türlü network cihazlara yönelik kurulum hizmetlerini bünyemiz içerisinde yer almakta olan uzman teknisyenlerimiz ile gerçekleştirmekte ve periyodik olarak belli aralıklarla kontrol işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu kontroller sayesinde oluşabilecek olan sorunların önüne geçmekteyiz. Yönetim kadromuzda tıpkı teknik ekip kadromuz gibi uzman kişilerden oluşmaktadır. Tamamen kuruma özel olacak bir planlama sürecinin sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği ve logo yapma işlemleri göz önüne alınarak bir alt yapı kurulur.

Sistem Alt Yapı Kurulum Süreci

Sistem alt yapı kurulumları konusunda uzman olan teknik ekibimizle beraber işletmeler için gerekli olan bütün altyapı işlemleri konusunda hizmet verebilecek donanıma sahibiz. Bünyemiz içerisinde çalışmakta olan profesyonel teknik ekibimizle birlikte yapısal kablolama, sistem odası kurulumu ve Network kurulumu gibi süreçleri gerçekleştirmekteyiz.

Yapısal kadrolama süreci içerisinde teknik ekip çalışanlarımız gerekli olan CAT-5, CAT-6 Network kablolama işlemlerini, Fiber optik sonlandırma ve noktadan noktaya erişim ve kablosuz ağ kurulumu gibi hizmetler verebilecek tecrübe ve yeteneğe sahiptir.

Sistem odası kurulumu işlemi içerisinde ise teknik elemanlarımız gerekli olan server odası kurulumu, kabinat montajı, kanal çekme ve yapılandırma gibi, UPS montajı yapma ve Network Cihazları için gerekli olan montaj ve kurulumları hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Network kurulum süreci içerisinde ise teknik elemanlarımız sunucu kurulumu, Active Directory yapısı kurulumu, ofis network kurulumları, File Server kurulumları ve ofis için gerekli olan ağ alt yapısı gibi kurulumlar oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Network Altyapısı Konusunda Verdiğimiz Hizmetler

Sistem alt yapı kurulumları konusunda uzman olan teknik ekibimiz sizlere sağlamış olduğu hizmetlerden genel olarak sizlere bahsetmek istiyoruz. CAT-5 ve CAT-6 Network kablolama işlemleri konusunda, Network prizlerin montajı ve bunların test edilmesi gibi konularda hizmet vermektedir. Bununla birlikte kablosuz ağ kurulumu ve mesafe artırma gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca firma olarak kesintisiz güç kaynağı (UPS) montajlarını gerçekleştirebilmekteyiz. Verebilmekte olduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ağ Altyapı Kurulum Öncesinde Yapılacaklar

Network ağ altyapısı için sistemlerin projelendirme ve uygulama işlemlerinin gerçekleşebilmesi için ilk olarak kurulum gerçekleştirilecek olan tesisin incelenmesi gerekmektedir. Ağ altyapı ve kablo yapısını buna göre belirlemekteyiz. Bu keşif işlemleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Alanda yapılan incelemenin ardından ekibimiz içerisinde yer almakta olan mühendislerimiz isteklerinize uygun olacak şekilde bir proje meydana getirerek sizlere bunu fiyatlandırıp sunacaktır.

TOP