E-Ticaret Sitesi - Neirt Bilişim Teknolojileri

E-Ticaret Sitesi

Artık e-ticaret bütün insanların günlük hayat içerisinde kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Bu e-ticaret ortamı aracılığı ile insanlar kıyafet, yemek ya da elektronik ürünler gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Eğer sizler de e-ticaret konusunda hizmet verecek olan bir site sahibi olmak istiyorsanız bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz. Bizler Neirt firması olarak son derece deneyimli ve bu iş konusunda son derece profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde bir e-ticaret sitesi oluşturabilmekteyiz. E-ticaret sitesinin belli başlı birçok özelliğinin mevcut olması gerekmektedir. Bu özellikler sayesinde son derece sağlam ve güvenilir bir e-ticaret sitesi meydana getirebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

Sizlere sağlamış olduğumuz genel hizmetlerden bahsetmeye başlamadan önce ilk olarak e-ticaretin ne olduğu hakkında biraz bilgi vererek başlayabiliriz. Tam açıklaması elektronik ticaret olan e-ticaret internet üzerinden mal ya da belli başlı hizmetlerin temin edilmesi olarak açıklanabilir.

E-ticaret sistemi tam olarak fiziksel perakende gibi bir durumdur. Bir malın internet üzerinden değeri karşılığında değiş-tokuş işleminin yapılmasıdır. Normal alışverişten farklı olan bu durum dijital ortam içerisinde gerçekleşmektedir.

Sizlere Sunduğumuz E-Ticaret Sitelerinin Özellikleri

Neirt firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz e-ticaret sitesi içerisinde bazı konularda da sizlere avantaj sağlamaktayız. Örneğin internet üzerinde bulunmakta olan firmaların birçoğunun çekmekte olduğu sıkıntıların başında mobil cihazlara uyumlu olmamak gelmektedir. Günümüzde artık internet işlemlerinin birçoğu mobil cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Mobil cihaza uyumlu olmayan sitelerin bu ortam içerisinde barınması zor olabilir. Bundan dolayı bizler gerçek bir mobil deneyim sunmak için gerekli olan bütün destekleri sunmaktayız. Site tema tasarımları için kullandığımız responsive platform sayesinde siteleriniz her mobil cihaza uyumlu bir hale gelecektir.

Ayrıca firma olarak e-ticaret sitesi ile kendi yazılım ve tasarım ekibimizle birlikte işiniz için en uygun olan çözümleri sunmaktayız. Ayrıca sizlere sunduğumuz internet siteleri kolay bir şekilde özelleştirilebilir e-ticaret platformlarını sunmaktayız. Ayrıca sizlere sunduğumuz bu siteler küresel ölçekte kabul görmüş tüm tasarım ve yazılım standartları içerisinde hazırlanmaktadır. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlamak için UI ve UX yapısına sahip olacaksınız.

Sunduğumuz B2B E Ticaret Sitesi

Küçük işletmeler için oluşturmuş olduğumuz e-ticaret sitesi içerisinde firma olarak ülkemizin dev firmalarına kadar ölçeklenebilir B2B bay otomasyonları konusunda gerekli olan bütün işlemleri sunmaktayız. Binlerce fiyat ve kampanya içerisinde sizlere sunduğumuz en uygun otomasyon sayesinde bayilerimizle sürekli olarak sizlere destek vermekteyiz. Firma olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu e-ticaret siteleri içerisinde farklı para birimleri ile satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Satış ve pazarlama otomasyonumuz sayesinde plasiyerleriniz daha güçlü ve anlık veri akışının keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Firma Olarak Sizlere Verdiğimiz Hizmetler

E-ticaret yazılımı konusunda ya sizler için gerektiği kadarını vermek ya da ufkunuzu geliştirmek adına çalışmalar yapmaktayız. Neirt firması olarak birbirinden eşsiz sektörel modüller ve kullanıcı dostu zengin ara yüz tasarımları sayesinde güçlü bir e-ticaret hizmeti sizlere sunmaktayız. Firma olarak sizlere bağımsız hosting, sunucu gibi barındırma hizmetlerini istediğiniz şekilde sağlayabiliriz. Ayrıca aldığınız ürünün ücretini istediğiniz şekilde bizlere ödeyebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz pazaryeri entegrasyonu sayesinde birçok platforma entegre olabilirsiniz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize satın almış olduğunuz ürün ve hizmetler doğrultusunda destek ve yardım sunabilmek adına her türlü yardımı sunabilmekteyiz. Her daim müşterilerimiz bizlerle iletişime geçebilmektedir. Satın alacağınız e-ticaret sitesi içerisinde çoklu ve para biri gibi farklı seçenekleri kullanabilirsiniz. XML ile binlerce ürünü en hızlı şekilde sitenize entegre edebilirsiniz.

TOP