Responsive Web Tasarım - Neirt Bilişim Teknolojileri

Responsive Web Sitesi

İnternet günlük hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu internet ortamında geçiriyoruz. Birçok işimizi yerimizden kalkmadan internet üzerinden halletme imkanına sahip olabiliyoruz. Bu nedenle internetin hayatımızda önemi oldukça büyüktür. Şahıs ya da kurumsal firmalar internet üzerindeki hizmete sundukları ürünlerini müşterilerine ulaştırmak için internete ve aynı zamanda da web sitelerine yönelmektedirler. Müşteriler firmalar ve firmaların ürünleri hakkındaki bilgileri bu web sitelerine girerek almaktadırlar. Bu web sitelerin müşteriler tarafından beğenilmesi firmalar açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle firmalar web sitesi tasarımlarına çok dikkat etmek zorundadırlar. Kullanıcılar aynı zamanda girdikleri bir web sitesinin kolay açılmasına, hangi cihazla erişim sağlarlarsa sağlasınlar bu cihazlara uyumlu olmasına dikkat etmektedirler. Bunun sonucunda da karşımıza responsive web siteleri çıkıyor.

Responsive Web Sitesi Nedir?

Kullanılar ziyaret ettikleri web sitelerinin mobil uygulamaya uygun olup olmadığına çok dikkat etmektedirler. Akıllı cep telefonu artık hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Neredeyse telefonumuzu hiç yanımızda ayırmıyoruz. Bu nedenle Web sitelerinin mobil uyumlu olması yani responsive web sitesi olması oldukça önemlidir. Responsive kelimesi aslında uyumlu anlamına gelmektedir. Responsive olan bir tasarım farklı sektörlere göre boyutlandırılabilen ve görselliği ayarlanan uyumlu tasarımlardır. Mobil cihazlara kolayca uyumlu hale gelmesi sağlanmaktadır. Responsive  web sitesi kullanıcıların mobil cihazlarından da siteye çok rahat bir şekilde girebilmesini sağlar. Site içerisine dolaşımları responsive web siteleri ile oldukça rahattır. Ekran görünümü kolayca ayarlanabilmektedir.

Firma Olarak Uygulamamız

Firma olarak teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz. Kullanmış olduğunuz web sitesinin tüm özelliklerini gözden geçirerek değiştirilmesi ya da geliştirilmesi gereken noktaları size belirterek bu anlamda müşteri memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz. Mobil cihazlar ile uyumlu olmayan web siteleriniz firmamı sayesinde responsive web sitesi hale getirilerek mobil cihazlar ile de uyumlu olması sağlanmaktadır. Kullanıcılar mobil cihazları çok aktif kullandıkları için mobil cihazlardan ya da tabletlerden açılmayan web sitelerini pek tercih etmezler. Bu nedenle beklentilerinizi ve hedeflerinizi önemseyerek web sitenizi oldukça güçlü bir alt yapı haline getirerek kullanıcılarınızın beğenisine sunmaktayız.

Maliyet

Yukarıda da belirttiğimiz gibi biz firma olarak web sitenizi responsive ederek uyumlu hale getirmeye çalışıyoruz. Buna mevcutta var olan sitenizi iyileştirme çalışmaları diyebiliriz. Bu nedenle bu işlem sıfırdan bir site kurma işleminden çok daha uygun maliyete gerçekleşmektedir. Firma olarak bu işlemi piyasa koşullarından çok daha uygun maliyetler ile size sunmaktayız. Düşük fiyat garantili çalışan firmamız tamamen piyasa fiyatlarının çok çok altında olan tutarlar ile size hizmet etmektedir.

Uzman Kadro

Firmamız web tasarımı konusunda çok büyük başarılara imza atmış bir firmadır. Bu konuda oldukça olumlu müşteri geri bildirimleri almaktayız. Biz bu işlere imza atarken tabi ki arakamızda güçlü ve dinamik bir uzman kadromuzun bulunduğunu da sizinle paylaşmak isteriz. Ekip gücü ile daha güçlü bir hale gelen firmamız alanında uzman kişiler ile çalışarak beklentilerinize daha hızlı bir şekilde dönüş yapabilmeyi amaçlamaktadır. Uzman ve güler yüzlü personelimiz ile tüm istek ve önerilerinizi bize bildirmeniz mümkün olmaktadır. İletişim numaralarımız ile personellerimiz ile irtibata geçerek istek ve şikayetlerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz. Bu konuda tecrübe ve bilgi birikimine güvendiğimiz personellerimiz size her türlü desteği sağlayacaktır. Firmamızın teknoloji ile sürekli iç içe olduğunu da belirtmek isteriz. Güncellemeler ve sürekli gelişen teknoloji konusunda da firmamız son derece dikkatli ve özverili çalışarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktayız.

TOP