Takip Otomasyon Yazılımları - Neirt Bilişim Teknolojileri

Takip Otomasyon Yazılımları

Yazılım ve Otomasyon Proje Hizmetleri Nelerdir?

Takip otomasyon yazılımları konusunda çeşitli türlerde hizmetler sunmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimize yazılım ve otomasyon projeleri konusunda bazı hizmetler sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetleri sizlere şu şekilde anlatabiliriz. İlk olarak Proje yönetimi hizmetleri konusunda çeşitli konularda hizmetler sunmaktayız. Firmanızın proje faaliyetlerinin belirli bir hedefe ulaşması konusunda, zaman, maliyet ve performans kısıtlamaları dahili içerisinde kaynakların oldukça verimli bir şekilde kullanılması ve planlaması işlemlerini sağlamaktayız.

Firmamız teknik tasarım hizmetleri konusunda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Şirketlerin özel ihtiyaçlarına, miari ve yazılım yapısına uygun bir biçimde, doğruluk oranları yüksek, plan, çizim ve tasarım çözümler kapsamında talep edilen yazılım ürünlerinin mimari şeklini en uygun ve güncel platformları teknolojileri ön planda tutularak oldukça şık bir şekilde tasarlamaktayız.

Firmamızın bakım ve destek hizmetleri konusunda da vermiş olduğu hizmetler bulunmaktadır. Firmamız içerisinde çalışmakta olan uzman ekibimiz sayesinde sistem ve yazılım bakımlarını yapmakta, performans analizleri ve yapay zeka uygulamamız ile öngörülerle yazılım ve üretimlerinizi verimliliğini artırma konusunda çeşitli iyileştirmeleri sağlamaktayız.

İş analiz hizmetleri konusunda çeşitli hizmetler sunmaktayız. Firma olarak, iş analizi kurumların iş yapısını, iş kurallarını, iş süreçlerini amaliz etmek, problem ve fırsatlar için çözümler meydana getirmek, çözümleri oluştururken çeşitli işlevsel birimler ile çalışma yürüterek gerektiği zamanlarda bütünleştirici görev ve tekniklerin kullanılmakta olduğu bir sistemdir.

Yazılım geliştirme hizmetleri, konusunda oldukça iyi işler sunmaktadır. Web tabanlı ve çok katmanlı mimariler içerisinde Service-Oriented ve Object-Oriented yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşan kadromuz son teknoloji standartlar kullanılarak günümüz şirket ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde tasarlayarak özel yazılım geliştirme hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Son olarak siz değerli müşterilerimize eğitim hizmetleri de sunmaktayız. Şirketinize özel yapılan yazılımlar için kullanımı ve destek eğilimleri uzman ve deneyimli ekip üyelerimiz tarafından eğitimler verilmektedir.

Otomasyon Sistemleri Nedir?

Otomasyon sistemleri içerisinde eğer insan gücü fazla ise buna yarı otomasyon denmektedir. Eğer kullanılan makine gücü fazlaysa buna ise tam otomasyon ismi verilmektedir. Otomasyon sistemleri, küreselleşen ve hızla gelişme gösteren dünya pazarı içerisinde diğer firmalara yetişme olanağı sunmaktadır. Büyük ve açık bir pazarın içerisinde yer alan rekabet ortamı içerisinde ayakta kalabilmek amacıyla daima hızlı, güvenli ve verimli olmak gerekmektedir. Endüstri bu zorunluluğun karşılığı olaraksa otomasyon cevabını vermektedir. Üretim sistemleri dikkatli incelendiği zaman otomasyonun ne kadar önemli olduğu gün yüzüne çıkacaktır.

Otomasyon sistemlerinde dikkat çekmekte olan bir diğer unsur ise insan gücüyle yapılması neredeyse imkansız olan işlerin makineler aracılığıyla yapılabilmesidir. Üstelik bu durum içerisinde işçi masrafları azaltılırken makineler ve otomasyon sistemleri için pahalı ödemeler gerçekleştirme zorunda kalabilirsiniz. Böylece, tasarruf gerçekleştirme konusunda fırsatlarda yakalayabilirsiniz.

Otomasyon Sistemlerinin Avantajları ve Kullanım Alanları

Takip otomasyon yazılımları konusundahizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin otomasyon sistemleri kullandığı zaman yakalayacağı bazı avantajlardan söz etmek istiyor. Otomasyon sistemlerinin avantajları şu şekilde sıralanabilir; Örnek olarak verilmesi gerekecekse bir fabrikaya ait otomasyon sistemi içerisinde her şeyin kontrol edilmesi ve esnek olması yöneticilerin işini kolaylaştırır. Otomasyon sistemi içerisinde yer almakta olan bilgisayar ekranlarından sistemin işleyişidir. Varsa arızaların tespitini de sağlar. Ayrıca kontrol kolaylığı sağlaması sebebiyle kâra geçmeyi bile sağlayabilir.

Takip otomasyon yazılımları; arabalar ya da taşıma işlemlerinde, imalat sektörüne, cep telefonları içerisinde, beyaz eşyalarda ve bilimsel çalışmalar gibi çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.

TOP