Instagram Reklamları - Neirt Bilişim Teknolojileri

AKILLI HEDEFLEME SEÇENEKLERİYLE EN DOĞRU TÜKETİCİYE ULAŞIN

İnternet kullanımı yaygınlaştıkça özellikle sosyal medya platformuna olan ilgi artmıştır. Bunlardan biri olan İnstagram, hem dünya genelinde hem de Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya platformudur.

500 milyondan fazla kullanıcısı olan İnstagram, farklı reklam seçenekleri aracılığı ile hem büyük hem de küçük işletmelere çok önemli bir fırsat sunuyor.

Mobil cihaz ve internet kullanan kişilerin geneli zamanının büyük bir kısmını İnstagram’da geçiriyor. Her bir kullanıcı da en az bir tane işletmeyi takip ettiği için kurumsal ve marka bilinirliği ön plana çıkıyor. Yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlesi olan hesaplar, hikâyelerinde paylaştıkları reklamlar ile firmanın müşteri sayısını kısa sürede artırabilirler.

REKLAM TÜRLERİ

Her türden işletmenin kullanımına açık olan Instagram reklamları fotoğraf ve videolar, kısa zamanda geniş kitleye ulaşmak için kullanılabilecek Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar seçenekleri ile reklam verenlerin alternatiflerini artırıyor.

INSTAGRAM REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Bu reklam türleri ile, web siteniz dikkat çekebilir ve kullanıcıları web sitenize çekebilirsiniz, fotoğraf ve video görüntülenmesi elde edebilir ve marka bilinirliği kazanabilirsiniz.

NASIL REKLAM VERİLİR?

Milyorlarca kullanıcısı olan İnstagram, kullanıcıları üzerinde çok ciddi bir etki yaratmaktadır. Ancak bu etkinin en iyi şekilde değerlendirilebilmesi ve marka bilinirliğinin ön plana çıkarılabilmesi için reklam stratejisinin doğru ve planlı bir şekilde yapılması gerekir. Bu konuda uzman olan deneyimli ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

REKLAMLAR NEREDE YAYINLANACAK?

Mobil cihazlarda kullanıcının haber kaynağında yer alacak.

TOP