LinkedIn Reklamları - Neirt Bilişim Teknolojileri

LINKEDIN REKLAMLARIYLA PROFESYONEL BİR HEDEF KİTLEYE ULAŞIN

LinkedIn, iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan profesyonel sosyal paylaşım platformudur.

Sosyal medyanın bir diğer mecraları arasında yer alan linkedin, iş arayan ve işveren kişilerin kullandığı ve iş hayatı ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı sosyal bir ağdır.

Linkedin kullanımının temel amacı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kolaylıkla iş başvurularını gerçekleştirmesi, Yapılan sunum, dosya ve birçok kitapların rahatlıkla paylaşılabilmesi, Bloglarınızın kolay yoldan reklamını gerçekleştirmek, iş hayatı ile ilgili konularda bilgi alışverişi yapmak gibi pek çok alanda fayda sağlamaktadır. Tıklama başı maliyet ve reklam veren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan LinkedIn reklamları sahip olduğu değerli kitle nedeniyle Google ve Facebook’a göre daha pahalı bir mecradır.

REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

Reklamlarınız Linkedin.com’da yani bu profesyonel platformun Arama Sonuç Sayfası, Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu gibi alanlarda gösterilmektedir.

REKLAMLARIMI KİMLER GÖRECEK?

Linkedin’i pazarlama aracı olarak kullanabilir ve Linkedin reklamları ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.
Gittikçe daha fazla pazarlamacı, ürünlerini, hizmetlerini ve içeriklerini tanıtmak için Linkedin reklamlarından faydalanmaya başladı.
Reklamlarınız hedef kitlenize uygun LinkedIn üyelerine gösterilir. İlan için bir hedef kitlesi belirleyebilirsiniz bu reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir.
Hedefleme seçenekleri: Cinsiyet, Kıdem, İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş

LINKEDIN REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Kapsamlı hedefleme seçenekleri ile doğru hedef kitleye ulaşmak; masaüstü, tablet ve mobilde görünür olmak için bu reklam modelinden faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin.

TOP